Tisztelt Betegeink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2024. 02. 26. - tól Intézményünkben elérhető új térítés köteles fizioterápiás kezelés:

Mofetta Gyógygázfürdő

A mofetta gáz összetételétől függően az indikációs kör változik, a magas kéntartalmú mofettákat elsősorban Reumatológiai és Mozgásszervi betegségek kezelésében alkalmazzák, a döntően széndioxidot tartalmazó szárazfürdő az Angiológiai betegségek kezelésére is kiváló hatású.

A kezelés szakorvosi javaslat alapján előzetes egyeztetéssel vehető igénybe. Időpont egyeztetés szükséges a +36 48/ 514-800/ 676 melléken, vagy személyesen a földszinti Hidroterápia részlegen 7:00-14:45 közötti időpontban.

A kezelés díjtételei a következők:

• alkalom és állapotfelmérés: 3500 Ft
  • 15 alkalmas kezelés (javasolt mennyiség) 45.000 Ft
  • További kezelés esetén 15 alkalmas bérlet váltása kötelező!
  • Mindösszesen 16 alkalom: 48.500 Ft

Kérjük, hogy a kezeléssel kapcsolatban olvassák el a Mofetta kezelésről szóló tájékoztatónkat.

Tisztelettel várjuk Önöket!

Központi Fizioterápiás Osztály Munkatársai