Pályázat időtartamának kezdete

Rehabilitációs Medicina

szakorvos/ szakorvos jelölt

Munkakör betöltésére

Az egészségügyi szolgálati jogviszony időtartama: Határozatlan idejű egészségügyi szolgálati jogviszony, a 2020. évi C. törvény 3.§-a szerinti próbaidővel.

Foglalkoztatás jellege: Egészségügyi szolgálati jogviszony, teljes munkaidő.

A munkavégzés helye: Kazincbarcikai Kórház 3700, Kazincbarcika Május 1 út 56.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: Rehabilitáció szakorvosi, illetve szakorvos jelölti, feladatok ellátása.

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a 2020. évi C törvény, az egészségügyi ágazati jogszabályok, illetve az Országos Kórházi Főigazgatóság által kiadott utasításokban foglaltak az irányadóak.

A munkakör előírása szerinti elvárások: A jogszabályban meghatározott és a szakmai kompetenciáknak megfelelő, a Mozgásszervi Rehabilitációs osztályon, Nappali Rehabilitáción illetve szakrendelésen való munkavégzés, a szakmai előírásoknak megfelelően.

Pályázati feltételek:

• Orvostudományi Egyetemi végzettség.
  • Szakirányú szakorvosi szakvizsga, illetve szakképzésben való részvétel.
  • Büntetlen előélet.
  • Előny az egészségügyben töltött szakmai tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• Orvosi diploma, szakirányú szakvizsgát igazoló okirat másolata.
  • A pályázó személyes adatait is tartalmazó részletes szakmai önéletrajz.
  • Motivációs levél.
  • Működési nyilvántartásba vételről szóló dokumentum másolata.
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.
  • Nyilatkozat a pályázati anyagba való betekintési jogról, az elbírálásban résztvevők részére.
  • Nyilatkozat arról, hogy eredménytelen pályázat esetén a benyújtott pályázati anyagot a pályáztató megsemmisíti, vagy a pályázónak visszajuttatja.

A munkakör betölthetőségének időpontja: Pozitív elbírálást követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. május 15.

A pályázatok benyújtásának módja: Postai úton vagy személyesen.

• Intézményünknek az alábbi címre: 3700, Kazincbarcika, Május 1 út 56.
  • E-mailben az igazgato [kukac] barcikakorhaz.hu címre.

Dr. Bássler Beáta mb. főigazgató részére.

A pályázat elbírálásának módja, rendje: Személyes meghallgatás és szakmai megfelelés alapján. Hiányosan benyújtott pályázat az érvénytelenség jogkövetkezményét vonhatja maga után.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024. június 15.

Kazincbarcika, 2024. február 8.

Dr. Bássler Beáta

mb. főigazgató