Tisztelt Betegeink!

2023.11.01.-én Intézményünkben is elindult az országosan bevezetésre kerülő új Járóbeteg Irányítási Rendszer (JIR).
Az új időpontfoglaló és behívó rendszer célja, hogy a betegek hamarabb jussanak szakvizsgálati időpontokhoz, és kevesebbet kelljen várakozniuk a rendelőkben.

A Kazincbarcikai Kórházban jelenleg az alábbi szakrendelők működnek az új rendszer keretén belül.

2023. november 1-től:
•    Audiológiai szakrendelés.
•    Belgyógyászati szakrendelés.
•    Bőrgyógyászati szakrendelés.
•    Fül- orr gégészeti szakrendelés.
•    Ideggyógyászati szakrendelés.

2024. március 1-től:
•    Pszichiátriai szakrendelés.
•    Reumatológiai szakrendelés.
•    Nőgyógyászati szakrendelés.
•    NST szakrendelés.
•    Rehabilitáció szakrendelés.​​​​​​​

Az új rendszerben működő rendelésekre érkező betegeink számára a sorszám húzása szükséges.
 A sorszámot a kihelyezett érintőképernyős paneleken (Kiosk) az „ELŐJEGYZÉSRE ÉRKEZTEM” gombra kattintva, a TAJ szám megadásával tudnak lekérni.

A sorszám lekérése után a szakrendelők ajtajánál kihelyezett képernyőn fog megjeleni a sorszám a vizsgálatra behívás esetén.

Kérjük, Kedves Betegeinket, hogy a várakozási idő és a várótermek zsúfoltságának elkerülése érdekében a Járóbeteg szakrendelésekre érkezve a foglalt időpontok előtt 15 perccel hamarabb érkezzenek meg.

Az új rendszerben működő szakrendeléseinkre az alábbi elérhetőségeken tudnak időpontot foglalni:

1.     Személyesen:
3700 Kazincbarcika Május 1. út 56. C épület Földszint