Betegeállátis terület változásáról egy felhívó kép

Tisztelt Betegeink, Látogatóink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy belgyógyászati sürgősségi, járó és fekvőbeteg ellátási területünk megváltozott.
2022. november 01. napjától Edelény járás betegeit a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórházban látják el akut ellátást igénylő sürgősségi járóbeteg, valamint fekvőbeteg szakellátás keretein belül.

Az érintett települések a következők:
Abod, Balajt, Becskeháza, Boldva, Borsodszirák, Bódvalenke, Bódvarákó, Bódvaszilas, Damak, Debréte, Edelény, Égerszög, Galvács, Hangács, Hegymeg, Hidvégardó, Irota, Komjáti, Lak, Ládbesenyő, Martonyi, Meszes, Nyomár, Perkupa, Rakaca, Rakacaszend, Szakácsi, Szalonna, Szendrő, Szendrőlád, Szin, Szinpetri, Szögliget, Szőlősardó, Szuhogy, Teresztenye, Tomor, Tornabarakony, Tornakápolna, Tornanádaska, Tornaszentandrás, Tornaszentjakab, Varbóc, Viszló, Ziliz.

A felsorolt településekről érkező betegeket Belgyógyászati ambulancián sem nappali, sem ügyeleti időben ellátni nem áll módunkban.

Kérjük szíves megértésüket!

A Kórház vezetősége